niedziela, 28 lutego 2021

Formaty billboardów reklamowychBillboard to podstawowa forma reklamy zewnętrznej. Można napisać że jest to forma plakatu cechująca się dużymi wymiarami.

Billboardy będąc po prostu dużą przestrzenią reklamową zainstalowaną w miejscu publicznym wydają się być formułą niezmiennie atrakcyjną z punktu widzenia twórców reklamy. Billboardy mogą być instalowane na budynkach czy specjalnie przygotowanych celu konstrukcjach. Billboardy spotykane w miastach ale również przy autostradach a także trasach kolejowych. Lokalizacja powinna być zaplanowana na podstawie badań przepływu reklamodawcy grupy docelowej. 

Jakie możemy wymienić najpopularniejsze formaty billboardów?

I tak mamy billboardy o powierzchniach 48 M212 m na 4 m następnie są billboardy o powierzchni 36 m i formacie 12 m na 3 m. Następnie wymieniamy billboardy 18 metrowe o wymiarach 6 następnie mamy billboardy 12 m o formacie 4 x 3 m. Jeżeli chodzi o billboardy o powierzchni 12 m2 jeszcze Istnieją takie o wymiarach 5,0 4 m x 2,38 m format Europejski euro billboard. 

Poza tym tworzone są billboardy o niestandardowych rozmiarach wykorzystujące możliwości jakie daje dany budynek. Są to tak zwane megabordy a ich powierzchnię mogą być naprawdę bardzo imponujące.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktywność fizyczna: kluczowy czynnik dla twojego zdrowia

Aktywność fizyczna odgrywa niezwykle istotną rolę w zapewnieniu zdrowego trybu życia. Coraz więcej dowodów sugeruje, że regularne wykonywani...